Фірташівський «Сумихімпром» розпиляв між новими «прокладками» 94 мільйони на залізничні перевезення | финансовые аферы сумыхимпром


ПАТ «Сумихімпром» 25 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Укртрансцентр» на організацію вантажоперевезень до грудня 2015 року на суму 93,88 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено послуги з перевезення мінераловозами по залізниці 617 тис тонн вантажів. Загальна потреба у вагонах становить понад 17 тис.

Компанія «Укртрансцентр» заснована у липні 2014 року зі статутним капіталом 1 тис грн. Засновником є Олександра Юріївна Коваль, директором – Олег Миколайович Кудрявцев. У відкритих джерелах немає даних про цю фірму.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Євро Лоджістик Трейд», створене в березні 2014 року зі статутним капіталом також 1 тис грн. Засновниками є Михайлюков Юрій Вікторович, Петрук Оксана Володимирівна, Романюк Олексій Іванович, Тригуб Андрій Іванович.

На 2012-2013 роки «Сумихімпром» замовляв залізничні перевезення компанії «Синтез ресурс» на суму 100 млн грн. Ця фірма входить в групу Дмитра Фірташа і є одним з найбільших кредиторів «Сумихімпрома», який знаходиться у стані банкрутства.

Директором «Сумихімпрому» є Ігор Лазакович, що раніше працював у структурах Дмитра Фірташа.

nashigroshi.org



Источник: “http://stopotkat.net/news/view/41301”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя