Лора Приходько: "ЗАЛ АПАРАТОК НА ВУЛ. БОРОДИНА ПРАЦЮЄ НАВІТЬ ПІСЛЯ ЙОГО..."

Лора Приходько в facebook:

ЗАЛ АПАРАТОК НА ВУЛ. БОРОДИНА ПРАЦЮЄ НАВІТЬ ПІСЛЯ ЙОГО ОПЛОМБУВАННЯ ТА ОБШУКІВ. Могилко баба Діма, що кришує гральний заклад на Пяному базарі в м .Ужгороді здається знайшов спільну мову з начальником Ужгородської поліції Улінцем В.І. Активістам повідомили, що за рішенням суду, у вказаному закладі було проведено обшук і вилучено всі компютери. Однак, це була відверта і цінічна брехня. Ігровий зал працює, як ні в чому не бувало. Активісти, з розвішаною по вухах ... локшиною, готують подяку пану Улінцю за брехню. Об этом сообщает finenews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сергій Князєв Департамент захисту економіки Національної поліції України Аваков, Арсен Борисович Вам до відома, як працюють ваші підлеглі.

Тетяна Трильо Сергей Шалда Sergey Shalda , передайте будь ласка Стефанишину, що ми йдемо до нього.

Александр Прозор Ярослав Сайкевич Jaroslav Saykevich Микола Желізняк Паша Павлов Pasha Pavlov Rostyslav Behesh Александр Матяшовський Иван Данацко Иван Андреев Олександр Кармазин Иван Удут Іван Удут Александр Гокс Олександр Гокс Андрій Мазур Ruslan Зита Сусик Зита Ивановна Сусик Воронюк невже ми це їм подаруємоЛора Приходько


ТОП новости

Вход

Меню пользователя