Всього кілька десятків хвилин: На Росії підрахували час для прийняття рішення про ядерний удар у відповідь

Про ризик початку ядерної війни заявив заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков.

Вище російське керівництво має кілька десятків хвилин, щоб прийняти рішення про ядерний удар у відповідь. Про це в ефірі радіостанції «Ехо Москви» заявив начальник штабу 15-ї армії Повітряно-космічних сил (особливого призначення) Анатолій Нестечук, передають Патріоти України. Об этом сообщает ternopoliany.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нестечук пояснив, що такий час допустимий, якщо система попередження про ракетний напад (СПРН) помітить, що летить в сторону Росії міжконтинентальна балістична ракета. «Підлітний час буває різний залежно від напрямків, звідки летить, як летить (...)», — сказав він.

12 вересня керівник Центру міжнародної безпеки Інституту світової економіки і міжнародних відносин імені Євгена Примакова, член Російської академії наук Олексій Арбатов висловив думку, що найбільш ймовірними сценаріями початку ядерної війни між США і Росією є реакція на хибну тривогу або загострення локального конфлікту.

Про ризик виникнення ядерної війни в той же день заявив заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков. Він висловив думку, що дії західних країн стають більш емоційними і агресивними: вони відмовляються від обговорень і розхитують архітектуру контролю над озброєннями, що небезпечно і безвідповідально.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vsoho-kilka-desiatkiv-khvylyn-na-rosii-pidrakhuvaly-chas-dlia-pryiniattia-rishennia-pro-iadernyi-udar-u-vidpovid-298190.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя