У Карпатах сніг: рятувальники просять не ходити в гори

У Карпатах сніг: рятувальники просять не ходити в гори
Служба ДСНС в області також просить туристів, які йдуть у Карпати, зареєструватись і отримати консультацію працівників гірської пошуково-рятувальної служби Об этом сообщает newsroom.in.ua со ссылкой на СМИ.


На метеостанції Пожижевській, що знаходиться на висоті 1,5 тис. м над рівнем моря, покриття снігу сягає 7 см.


Про це повідомив заступник начальника Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Юрій Горбенко.


«На Пожижевській метеостанції сніговий покров сягає 7 см», — зазначив Горбенко.


За інформацією управління ДСНС в Івано-Франківській області, в Карпатах суттєво похолодало і випав сніг, тому рятувальники просять любителів гірського відпочинку утриматись від походів у гори, бо за таких умов дуже легко збитись з наміченого маршруту навіть досвідченим туристам.


Для тих, хто наважиться у таку подорож, рятувальники радять пам’ятати про те, що «безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод».


Служба ДСНС в області також просить туристів, які йдуть у Карпати, зареєструватись і отримати консультацію працівників гірської пошуково-рятувальної служби.


Відомо, що сніг у Карпатах з’явився вранці у неділю. На гірськолижному курорті «Буковель» не виключають, що найближчим часом може розпочатися сезон для катання на лижах.

Пожижевська — одна з вершин Українських Карпат. На пологішому схилі у північно-східному напрямку за назвою Пожижевська полонина на висоті 1550 м розташовані сніголавинна метеостанція.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-karpatah-snig-ryatuvalniki-prosyat-ne-hoditi-v-gori-630668.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя