Amnesty International визнала в’язнем сумління фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" Мустафаєва


Фігурант другої бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" та один з координаторів ГО "Кримська солідарність" Сервер Мустафаєв визнаний в’язнем сумління

Про це йдеться у повідомленні міжнародної правозахисної організації Amnesty International, зазначає Крим.Реалії. Об этом сообщает gazetahot.in.ua со ссылкой на СМИ.

"В першу чергу, це певний привід для того, щоб більш ретельно моніторити його процес. Увага з боку міжнародних представників до цього процесу. Докази сторони обвинувачення будуть піддані аналізу не тільки адвокатами, які беруть участь у справі, а й усім міжнародним співтовариством. І, звичайно, публічність – це один з інструментів захисту. Всі порушення у справі будуть систематизовані і доводитимуть одну єдину тезу: що кримські татари, що мусульмани в Криму – не терористи і їх переслідують виключно за активну громадянську позицію та їхні релігійні й національні переконання", – прокоментувала заяву Amnesty International адвокат Ліля Гемеджи.

На її думку, включення Сервера Мустафаєва до списку Amnesty International посприяє його звільненню.

"Тепер на всіх своїх міжнародних зустрічах і міжнародних контактах ми можемо передавати документи Amnesty International. Плюс це одна з форм реагування на незаконні переслідування. Я сподіваюся, що цей статус дозволить наблизити його звільнення, його возз’єднання з сім’єю і повернення на шлях правозахисної діяльності", – додала адвокат.

  • "Суд" анексованого Росією Криму залишив у СІЗО одного з фігурантів другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Ескендера Сулейманова до 5 лютого 2020 року.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/amnesty_international_vyznala_vyaznem_sumlinnya_figuranta_quotspravy_khizb_ut_takhrirquot_mustafayev”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя